УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 756/2012

Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості. З метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти постановляю:

1. Провести у 2013 році в Україні Рік дитячої творчості.
2. Кабінету Міністрів України розробити та затвердити до 1 лютого 2013 року план заходів із підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості.
3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям розробити та здійснити заходи з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості.
4. Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити широке висвітлення заходів із підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості.

Президент України Віктор Янукович 28 грудня 2012 року

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИРОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 4 лютого 2013 р. № 74-р Київ. Про затвердження плану заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості

1. Затвердити план заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості (далі - план заходів), що додається.
2. Центральним та місцевим органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, відповідальним за виконання плану заходів, подати до 15 лютого 2014 р. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту інформацію про стан його виконання для її узагальнення та подання до 15 березня 2014 р. Кабінетові Міністрів України.
3. Установити, що фінансування плану заходів здійснюється за рахунок і в межах бюджетних призначень, передбачених органам виконавчої влади у Державному бюджеті України на 2013 рік
( 5515-17 ), а також за рахунок інших не заборонених законом джерел.

Прем'єр-міністр України М. Азаров Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 4 лютого 2013 р. № 74-р
ПЛАН
заходів з підготовки та проведення
у 2013 році в Україні Року дитячої творчості

1. Подати в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції щодо удосконалення законодавства в частині фінансування системи позашкільної освіти. МОНмолодьспорт, Мінфін, Мінекономрозвитку. IV квартал.
2. Провести:у м. Києві Всеукраїнську виставку-звіт дитячої творчості “Країна юних майстрів”.МОНмолодьспорт, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.Лютий;регіональні конкурси-огляди художньої самодіяльності дитячих колективів та забезпечити їх висвітлення у державних засобах масової інформації.Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінкультури, МОНмолодьспорт, Держкомтелерадіо.I-III квартали;Всеукраїнський фестиваль творчості дітей-інвалідів.Мінсоцполітики, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів. Жовтень - листопад.
3. Організувати:концерти учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів, лауреатів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів у рамках гастрольного туру мистецького проекту “Юні таланти України” у мм. Вінниці, Сімферополі, Донецьку.Мінкультури.Березень, квітень, жовтень;урочисту церемонію нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої”.Мінкультури, МОНмолодьспорт. Травень.
4. Провести:Всеукраїнський огляд-звіт переможців регіональних фестивалів технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів.МОНмолодьспорт, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.Квітень - травень;IV Міжнародний фестиваль “Сонячний каштанчик”.Мінкультури.Травень;XV Міжнародний фестиваль-конкурс естрадно-циркових дитячих та юнацьких колективів “Понтійська арена - 2013”.Мінкультури.Червень - липень;Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль.Мінкультури. Червень.
5. Організувати Всеукраїнський фестиваль “Щасливі долоні” талановитих дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.МОНмолодьспорт. Червень - липень.
6. Провести Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості “Сузір’я талановитих дошкільнят”.МОНмолодьспорт. Вересень.
7. Організувати проведення 42-го чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму.МОНмолодьспорт. Липень.
8. Провести IX Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців - активістів руху учнівської молоді “Моя земля - земля моїх батьків”.МОНмолодьспорт. Липень.
9. Організувати урочистий збір переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук для вручення стипендій Президента України.МОНмолодьспорт. Жовтень.
10. Провести Всеукраїнський форум працівників позашкільної освіти, присвячений Року дитячої творчості.МОНмолодьспорт.Листопад.
11. Організувати проведення:IV Всеукраїнської науково-технічної виставки молодіжних інновацій та творчих проектів “Майбутнє України”. МОНмолодьспорт.Листопад; Всеукраїнського дитячого фольклорного фестивалю “Орелі”.Мінкультури.Грудень;благодійного концерту дитячих художніх колективів позашкільних навчальних закладів для дітей з числа соціально незахищених категорій до дня Святого Миколая.МОНмолодьспорт, Мінкультури, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації. Грудень.
12. Провести Всеукраїнський форум учнів - членів Малої академії наук.МОНмолодьспорт. Грудень.
13. Сприяти участі дітей та дитячих художніх колективів у міжнародних конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях, турнірах, олімпіадах, літніх школах.Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, МОНмолодьспорт, Мінкультури, Держмолодьспорт. Протягом року.
14. Забезпечити широке висвітлення заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості у державних засобах масової інформації.Держкомтелерадіо. Протягом року.
15. Сприяти діяльності всеукраїнських дитячих громадських організацій у виконанні програм (проектів, заходів), присвячених Року дитячої творчості.МОНмолодьспорт, Держмолодьспорт, Мінсоцполітики. Протягом року.
16. Покращити у вищих педагогічних навчальних закладах організаційно-методичну роботу, спрямовану на удосконалення системи професійної підготовки кадрів для позашкільної освіти.МОНмолодьспорт. Протягом року.
17. Провести Всеукраїнську інтернет-олімпіаду для учнів 7-11 класів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів.МОНмолодьспорт, Національна академія педагогічних наук (за згодою). Жовтень - грудень.
18. Забезпечити відкриття Міжнародного учнівського навчально-лабораторного конференц-центру.МОНмолодьспорт. Вересень.

Кiлькiсть переглядiв: 295

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.