ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ БЛАГОДІЙНОГО ПРОЕКТУ

МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНА 3000»

ШОСТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС БЛАГОДІЙНИХ ПРОЕКТІВ«ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ»Тематичний напрямок проекту: соціальний.

І. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ1.1. Енергозберігаючі заходи в школі с.Царедарівка. Заміна вікон та дверей. 1.2. Молодіжна громадська організація «Відродження» (70 чоловік, ініціативних учнів школи, батьків).1.3. Царедарівська сільська рада, Доманівська районна державна адміністрація, ПРООН/МРГ. 1.4. Дітям та учня, жителям громади.1.5. Територія Царедарівської сільської ради (межі сіл Копані та Царедарівка).1.6. Дата початку: 07.05.2012 року Дата закінчення: 19.11.2012 року

ІІ. ОПИС ПРОЕКТУ2.1. Функціональною групою молодіжної організації «Відродження» проведено анкетування населення для визначення стратегічних напрямків розвитку села. Проаналізувавши результати анкетування, практично всі опитувані звернули увагу на те, що необхідно, першочерговим завданням, замінити вже непридатні для використання вікна у школі-садку, адже діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.Школа побудована у 1988 році в центрально-західній частині села на місці городів колгоспників. Будівля школи – двоповерхова, побудована з білої силікатної цегли, розташована на відкритій території, навколо школи – велика присадибна ділянка. При проектуванні та будівництві не були враховані природні фактори:1) всі вікна класних кімнат знаходяться на північній стороні школи, внаслідок чого, ніяке утеплення вікон взимку не може утримувати тепло в класах;2) будівля розташована на відкритій місцевості і тому не захищена від несприятливих погодних умов;3) нова котельня та система опалення не в змозі підтримувати нормальний температурний режим в школі, необхідний для навчально-виховного процесу.В будівлі школи з 2010 року знаходяться: Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (на балансі Доманівського районного відділу освіти). Дошкільний навчальний заклад (на балансі Царедарівської сільської ради). Сільська бібліотека, яку відвідують всі жителі села (на балансі Доманівського районного відділу культури та туризму).

Тому було вирішено, що тільки об’єднавши зусилля, на добровільних засадах та за рахунок благодійних внесків ми вирішимо питання енергозбереження даної будівлі в повному обсязі.

2.2. Загальний бюджет проекту складає 163963 грн. і включає наступні види робіт – демонтаж віконних коробок, зняття засклених віконних переплетів, придбання та встановлення металопластикових вікон та дверей. На Форумі місцевого розвитку Доманівського району було підтримано молодіжну благодійну ініціативу, схвалено проект та об’єкт, який на теперішній час - кластер на селі.Фінансовий благодійний внесок молодіжної організації «Відродження» складає – 12963 грн., що є 7,9% від загального бюджету. Внески наших партнерів: Царедарівська сільська рада – 1000 грн., Доманівська районна державна адміністрація/районна рада – 70000 грн., ПРООН/МРГ – 80000 грн.

ІІІ. ОПИС ДІЯЛЬНОСТІ ( з 1 січня 2012 року – 1 лютого 2013 року)3.1. Благодійний проект розрахований на період з травня 2012 року по листопад 2012 року.Травень – червеньЗбір благодійних коштів від жителів села, батьків учнів, спонсорів.ЧервеньОбрання Тендерного комітету для проведення тендеру на виконання ремонтно-будівельних робіт за проектом. Надання оголошення про тендер до місцевих ЗМІ. ЛипеньПроведення тендеру, проведення переддоговірних переговорів з підрядником, переможцем тендеру стосовно уточнення об’ємів робіт, складання договорів підряду.СерпеньЗамовлення візуального представлення проекту (паспорту).Серпень – вересеньПроведення ремонтних робіт: зняття засклених віконних рам, демонтаж віконних та дверних коробок.ЖовтеньПроведення ремонтних робіт: придбання та встановлення віконних блоків з металопластику, штукатурення плоских поверхонь віконних та дверних укосів по бетону та каменю.ЛистопадПрийняття виконаних робіт. Надання звітів про рух коштів та виконання проекту.

ІV. РЕЗУЛЬТАТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ4.1. Результати реалізації проекту:• Встановлені віконні блоки із металопласту ( всього 56 шт.)• Встановлені зовнішні металопластові двері (всього 4 шт.)Завершення благодійного проекту дозволить функціонувати одразу трьом об’єктам на селі: Запропонований проект забезпечує подальшу роботу Царедарівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Царедарівського ДНЗ в наданні освітніх послуг дітям прилеглих сіл.

 Забезпечує санітарно-гігієнічний та температурний режим в школі-садку, який відповідає вимогам райСЕС. Будівля школи, яка знаходиться біля траси Миколаїв – Врадіївка, набула гарного, естетичного вигляду і стала не тільки освітнім, а й соціально-культурним центром сіл Копані та Царедарівка.

4.2. Реалізація даного проекту довела всім жителям сільської ради ефективність: спільної співпраці, об’єднання зусиль для досягнення мети, відповідальність кожного учасника за кінцевий результат, задоволення від своєї благодійної «частинки» в загальному «ЦІЛОМУ».4.3. На жаль, виникла проблема фінансування робіт із штукатурення поверхонь стін. Але в нашій організації знайшлися жителі, батьки, які мали досвід виконання подібних робіт і на загальних зборах було вирішено, що після встановлення вікон громада власними силами виконає, і виконала дані роботи. 4.4. Після завершення робіт по проекту встановлені металопластикові вікна та двері було передано на баланс власників – відділу освіти і відділу культури та туризму Доманівської районної державної адміністрації, які зобов’язуються підтримувати їх у належному стані та виділяти в подальшому кошти на ремонт.Громада зобов’язується також допомагати під час проведення ремонтних робіт та залучатися до роботи на добровільних засадах: миття вікон, прибирання сміття.Створена робоча група, яка буде слідкувати за правильною експлуатацією вікон та збирати благодійні кошти (при необхідності) на обслуговування та ремонт вікон.В рамках благодійного проекту проведено Громадський аудит, на якому було презентовано наші результати. Для участі в цьому заході були запрошені жителі села, представники: учнівської молоді, власника об’єкту, підрядної організації; депутати сільської ради, редактор місцевої районної газети «Трибуна хлібороба». Кожен присутній мав можливість ознайомитись з результатами благодійного проекту.Наступним кроком учасників проекту по відродженню благодійництва в Україні, буде ініціатива ремонту сільського Будинку культури, який дасть змогу максимально залучити кожного до праці на благо рідного села, своєї «малої» Батьківщини.

« 04» лютого 2013 року

1. Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» допомога дітям, хворим на цукровий діабет.

2. Царедарівська ЗОШ І – ІІ ступенів Доманівського району Миколаївської області.

3. З 16 квітня по 06 травня 2012 року.

4. Учнівський колектив, жителі села.

5. Святковий благодійний концерт, спортивні змагання, конкурс малюнків та плакатів. Збір коштів під час Акції.

Кiлькiсть переглядiв: 747

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.